ДЕЛУКС СОБА

ДЕЛУКС СОБА

Хотелот располага со 39 делукс соби расоредени на 4 ката. Секојa од собите располага со балкон кој има има поглед на езеро, брачен кревет со можност за трето легло, клима уред, телевизор, бежичен интернет, мини бар, директна телефонска линија, сопствен тоалет опремен со фен и пешкири.

  • Макс: 3 Лица
  • Брачен кревет со можност за трето легло
  • Поглед: Езеро
  • Wifi
  • Клима Уред
  • Директна Телефонска Линија
  • Мини Бар