ДОЛЧЕ ЛА ТЕРАЦА

Уживајте во срцето на Скопје!

ДОЛЧЕ ЛА ТЕРАЦА

Долче Ла Тераца се наоѓа во срцето на главниот град, на самиот плоштад Македонија, веднаш до ресторанот Ла Тераца. Во нашата слаткарница може да уживате во познатиот италијански сладолед, кроасани и разни познати италијански слатки и десерти кои ќе ги задоволат сите Ваши желби за слатки задоволства.

Вашите резервации можете да ги направите на следниве податоци за контакт:

11-ти Октомври, Скопје 1000

02 609 0888

hotellaterrazza.mk@gmail.com

Работно време:

  • Пон - Чет: 08:00 - 00:00
  • Пет - Саб: 09:00 - 01:00
  • Нед: 10:00 - 00:00