HOTEL LA TERRAZZA

Добредојдовте

За нас

Гостопримството е наша традиција

previous arrow
next arrow
Slider

Hotel La Terrazza

е лоциран во Стар Дојран наспроти Дојранското крајбрежје, на 2 километри од Грчката граница.

Ја спојува безвременската елеганција, комфорт, луксуз и незаменлив поглед кон Дојранското езеро. Хотелот ви нуди пријатен престој, одмор, забава и рекреација во текот на целото лето.

Сместување

Хотелот располага со 39 делукс соби расоредени на 4 ката и 6 апартмани распоредени на 3 ката. Секоја од собите и апартманите располага со балкон кој има има поглед на езеро, брачен кревет со можност за трето легло, клима уред, телевизор, бежичен интернет, мини бар, директна телефонска линија, сопствен тоалет опремен со фен и пешкири.

Собна услуга

24x7 Рецепција

Мини бар

Безбедно Wi-Fi

Фен

Паркинг

Побегнете во луксузот

Соби

Избор на соби

Двособен апартман

повеќе инфо

Двокреветна соба

повеќе инфо

Трокреветна соба

повеќе инфо

+389 34 220 220

+389 72 204 110

+389 71 245 033

hotellaterrazza.mk@gmail.com
Маршал Тито, Стар Дојран
mk_MK