Трокреветна соба
previous arrow
next arrow
Shadow
Slider
Секоја соба има балкон со поглед на езеро, брачен кревет со можност за 3ет кревет.
Клима уред, телевизор со рамен екран, бесплатен Wi-Fi, мини бар, директна телефонска линија, приватна бања со фен и крпи.
mk_MK